Wesprzyj naszą sprawę!

Utrzymujemy się wyłącznie ze składek członkowskich, a nasza działalność opiera się wyłącznie na wolontariacie. Wymagamy od siebie i dajemy z siebie wiele. Wesprzyj nas!

Numer konta bankowego

PKO BP nr: 72 1020 2313 0000 3102 0190 3335
Dane odbiorcy: Ruch Autonomii Śląska, ul. ks. Norberta Bończyka 9/4 40-209 Katowice

Proponowane tytuły przelewów: składka członkowska (dla członków Stowarzyszenia), darowizna (dla wszystkich)

UWAGA! Osoby chcące dokonać odpisu podatkowego za rok 2020 do 31.12.2020 r. powinny przekazać darowiznę z następującym tytułem przelewu: Darowizna na cel: ochrona wolności i praw człowieka (art. 4 ust. 1 pkt 22 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie)

Zobacz jak jeszcze możesz na wesprzeć Ruch Autonomii Śląska

BĄDŹ NA BIEZĄCO

Śledz nasze profile w mediach społecznościowych, udostępniaj treści, komentuj. Zapisz się do naszego newslettera, by być na bieżąco z działanością RAŚ.

ROZMAWIAJ I PRZEKONUJ

Nie wstydź się poglądów, dyskutuj, reaguj na przejawy niewiedzy, niechęci czy dyskryminacji. Jeśli zabraknie argumentów w dyskusji, skontaktuj się z nami. Dostarczymy je!

WYWIEŚ FLAGĘ

Popularyzuj górnośląską symbolikę. Wywieś flagę przed domem, naklej naklejkę na auto. Nie wstydź się żółto-niebieskich barw.

GŎDEJ TAK JAK PORADZISZ

Kej znosz choby cosik ślōnskiyj gŏdki, starej sie gŏdać eli czytać po naszymu. Bo niy ma gańby gŏdać.

DYSTRYBUUJ JASKÓŁKĘ

Stale szukamy miejsc dystrybucji naszego miesięcznika.
Jeśli masz zaprzyjaźnionego sklepikarza, który przyjmie u siebie Jaskółkę Śląską, daj nam znać!

NA URLOP PO MARSZU AUTONOMII

Najbliższy Marsz Autonomii odbędzie się 14 lipca 2018 roku. Dlatego już dziś zaplanuj sobie wyjazd urlopowy nie kolidujący z tym terminem 😉

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ

Praca wolontariacka to nie wszystko. Wsparcie finansowe jest również potrzebne. Liczy się każdy grosz. Kliknij i dowiedz się więcej.

DOŁĄCZ DO NAS

To opcja dla nieprzejednanych. Dołączenie do ekipy Ruchu Autonomii Śląska to najlepszy sposób, aby społecznie zaangażować się dla spraw regionu. Kliknij i dowiedz się więcej.